Przemyślane narzędzia zwiększające zyskowność pracy

Tester diagnostyczny mega macs 66 był pierwszym urządzeniem, które potrafiło bezpośrednio porównywać odczytywane kody usterek z rekordami z naszej olbrzymiej bazy danych naprawczych i diagnostycznych, a następnie przekazywać pracownikowi warsztatu propozycje rozwiązań problemów w czasie rzeczywistym. Tak narodził się system Repair Plus, który natychmiast zaczął zdobywać warsztaty naprawcze.

Doświadczenia ostatnich lat i pozytywny oddźwięk ze strony wielu profesjonalnych użytkowników wykorzystaliśmy przy tworzeniu naszych pakietów sprzętowych i programowych, których celem jest optymalne spełnianie potrzeb nowoczesnych warsztatów. Rezultat to nowe, wszechstronne pakiety dla naszych systemów diagnostycznych, które zawierają wszystko, co jest potrzebne w codziennej pracy.

Licencje Repair Plus udostępniają trzy poziomy funkcji

  • Repair Plus XL z testerem mega macs 66 i systemem Repair Plus 66
  • Repair Plus M z testerem mega macs 56 i systemem Repair Plus 56
  • Repair Plus S z testerem mega macs 42 SE/aplikacją mega macs PC i systemem Repair Plus Light
Tak prosto działa Repair Plus: To warsztat decyduje, jakie procesy diagnostyczne i dane są niezbędne i wybiera odpowiednią licencję Repair Plus. Jak zawsze w Hella Gutmann Solutions na jasnych warunkach i za uczciwą cenę. Bez ukrytych kosztów i zbędnych dodatków.

Login - klienci

Wybierz żądaną funkcję i zaloguj się tutaj używając swoich danych.

Zapomniałem hasło

Potrzebujesz pomocy przy logowaniu?